Sesja dla pary – Justyna i Sebastian – Bolesławiec

Sesja dla pary – Justyna i Sebastian – Bolesławiec

Zimowa sesja w pięknych lasach w okolicach Bolesławca.

Kiedy najlepiej wybrać się na sesje we dwoje? Odpowiedz brzmi: kiedy tylko macie na to ochotę!


Lubię zimę, taką prawdziwą mroźną i białą, lubię jak pada śnieg i jak jest mróz. Niewiele osób decyduje się na sesje zimowe, a szkoda bo jak widać na załączonych zdjęciach, piękna pogoda i piękne światło mogą trafić się i zimą.

Justyna i Sebastian to para, która trafiła do mnie z facebookowego rozdania. Bardzo się cieszę, że mogłam ich poznać, pobyć z nimi przez krótką chwilę. Uwiecznić na zdjęciach chemię, która między nimi jest.

Jeśli lubicie nostalgiczne zdjęcia, to w tym wpisie ich nie ma … Justyna i Sebastian to najbardziej roześmiana i pełna energii para, jaką do tej pory miałam przyjemność fotografować !
sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2>sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 2 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2> sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 3 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2> sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 4 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2> sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 5 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2> sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 6 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2> sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 7 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2> sesja dla pary bolesławiec justyna i sebastian 8 <h2>Sesja dla pary  Justyna i Sebastian  Bolesławiec</h2>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share post:

 • /

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *