Sesja buduarowa – Agnieszka

Sesja buduarowa – Agnieszka

Sesja buduarowa „odkryj” siebie dla siebie …

Ponieważ mam kilka zapytań dotyczących sesji buduarowych postanowiłam, że zdjęcia z sesji  z Agnieszką znakomicie posłużą za przykład sesji kobiecej buduarowej. Dodatkowo będę mogła poruszyć kilka najważniejszych spraw, o które pytacie.

Bardzo dziękuje Age, że zgodziła się na opublikowanie zdjęć z jej sesji buduarowej.

Buduar (wg wiki;) ) – to niewielki pokój zajmowany przez panią domu, pięknie umeblowany i ozdobiony. Pierwsze buduary powstały w XVIII w.

Wydaje mi się, że większość kobiet marzy o takim pokoju, w którym mogłyby być sama ze sobą … bez udawania i bez skrępowania… czy to w pięknej bieliźnie czy w piżamie, jeżeli miałyby na to ochotę. Chciałabym, aby moje sesje buduarowe oraz sesje kobiece właśnie takie były naturalne bez udawania. Bardzo ciężko sprawić aby kobieta, która pierwszy raz staje przed obiektywem i ma być sama ze sobą i ze swoją kobiecością czuła się nieskrępowana. Dlatego też zazwyczaj proponuje, aby sesje odbywały się w zaciszu domowej sypialni, w znajomym otoczeniu. Zakres sesji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, najważniejsze, abyś to Ty czuła się swobodnie i zmysłowo ( jeśli tego chcesz).

Odpowiadając na kolejne pytanie: nie fotografuje aktów. Nie jest to moja stylistyka ani nie czuje się z tym dobrze, także proszę googlować innego fotografa.

Wolę, kiedy zdjęcia owiane są nutą tajemniczości, kiedy nie wszystko oczywiste. Takie zdjęcia zostają w pamięci na dłużej….

” Czy sesje można komuś podarować ?” Tak, można! Proszę o kontakt, przygotuje voucher na Sesję buduarową dla konkretnej osoby.

Dodatkowo w ramach sesji buduarowej wykonuje również zdjęcia typowo portretowe.

„Publikacja zdjęć w internecie?”  Tak, ale tylko i wyłącznie za Twoją zgodą.

„W co się ubrać?” Odwieczny dylemat … Ubrania to tylko dodatek, masz się czuć swobodnie. Masz być ubrana, a nie przebrana.

Sesja buduarowa jest dla Ciebie, podczas niej masz się czuć wyjątkowo, tylko wtedy będziesz zadowolona z efektu końcowego!

Jeśli jesteś zainteresowana, masz pytania, zapraszam do kontaktu 🙂

 

aga <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2>      lanuka studio kreatywne sesja buduarowa aga <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2> aga3 <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2> aga4 <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2> aga5 <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2> aga6 <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2> aga7 <h2>Sesja buduarowa   Agnieszka</h2>

Share post:

  • /

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *