Karolina – sesja kobieca

Karolina – sesja kobieca

Sesja kobieca bez łatek i stereotypów. Czym dla Ciebie jest kobiecość?

Zastanawiałam się  jak przy fotografowaniu uchwycić to czego oczekuje ode mnie klientka. Często słyszę „chcę sesję bardzo kobiecą” albo ” nie chce słodkich zdjęć, jestem mało kobieca”. ………..

Drogie Panie nie definiujcie siebie w ten sposób! Jesteście, jakie jesteście, jesteście kobietami i bądźcie z tego dumne. Wspierajmy się wzajemnie, wspierajmy te w tiulu, te w czarnych skórach, te z dziećmi na rękach i te z kotami na kolanach. Kobiecość nie jest tylko czarna i biała, ma wszystkie odcienie tęczy. Bez osądzania pozwólmy sobie i innym kobietom na bycie tym, kim chcemy.

Ta sesja kobieca jest w tiulu i w trampkach, w wianku i bez welonu …. do tego w ziarnie i pod słońce … trochę na przekór, a przede wszystkim,  bo tak lubię.

Dziękuje Karolinie za to, że jest moją „Partner in crime”  za to, że ma podobne myśli, a czasem całkiem różne ( i że zakochałyśmy się w tej samej spódnicy ).  Piotrkowi za jego wszystkie rady (z których w końcu i tak nie skorzystałam) oraz backstage!

Można być silną kobietą w wianku oraz  romantyczną marzycielką w trampkach i z tatuażem! No limits !

Girl Power <3

karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 8 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 9 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 10 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 2pdf <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca boleslawiec studio kreatywne lanuka <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 12 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 11 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 4 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 5 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 3 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2> karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 13 <h2>Karolina  sesja kobieca</h2>

Share post:

 • /

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *