Karolina – sesja kobieca

Karolina – sesja kobieca

Sesja kobieca bez łatek i stereotypów. Czym dla Ciebie jest kobiecość?

Zastanawiałam się  jak przy fotografowaniu uchwycić to czego oczekuje ode mnie klientka. Często słyszę „chcę sesję bardzo kobiecą” albo ” nie chce słodkich zdjęć, jestem mało kobieca”. ………..

Drogie Panie nie definiujcie siebie w ten sposób! Jesteście, jakie jesteście, jesteście kobietami i bądźcie z tego dumne. Wspierajmy się wzajemnie, wspierajmy te w tiulu, te w czarnych skórach, te z dziećmi na rękach i te z kotami na kolanach. Kobiecość nie jest tylko czarna i biała, ma wszystkie odcienie tęczy. Bez osądzania pozwólmy sobie i innym kobietom na bycie tym, kim chcemy.

Ta sesja kobieca jest w tiulu i w trampkach, w wianku i bez welonu …. do tego w ziarnie i pod słońce … trochę na przekór, a przede wszystkim,  bo tak lubię.

Dziękuje Karolinie za to, że jest moją „Partner in crime”  za to, że ma podobne myśli, a czasem całkiem różne ( i że zakochałyśmy się w tej samej spódnicy ).  Piotrkowi za jego wszystkie rady (z których w końcu i tak nie skorzystałam) oraz backstage!

Można być silną kobietą w wianku oraz  romantyczną marzycielką w trampkach i z tatuażem! No limits !

Girl Power <3

karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 8 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 9 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 10 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 2pdf Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca boleslawiec studio kreatywne lanuka Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 12 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 11 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 4 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 5 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 3 Karolina  sesja kobieca karola sesja kobieca studio kreatywne lanuka 13 Karolina  sesja kobieca

Share post:

 • /

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *