Sesja buduarowa – Agnieszka

Sesja buduarowa – Agnieszka

Sesja buduarowa „odkryj” siebie dla siebie …

Ponieważ mam kilka zapytań dotyczących sesji buduarowych postanowiłam, że zdjęcia z sesji  z Agnieszką znakomicie posłużą za przykład sesji kobiecej buduarowej. Dodatkowo będę mogła poruszyć kilka najważniejszych spraw, o które pytacie.

Bardzo dziękuje Age, że zgodziła się na opublikowanie zdjęć z jej sesji buduarowej.

Buduar (wg wiki;) ) – to niewielki pokój zajmowany przez panią domu, pięknie umeblowany i ozdobiony. Pierwsze buduary powstały w XVIII w.

Wydaje mi się, że większość kobiet marzy o takim pokoju, w którym mogłyby być sama ze sobą … bez udawania i bez skrępowania… czy to w pięknej bieliźnie czy w piżamie, jeżeli miałyby na to ochotę. Chciałabym, aby moje sesje buduarowe oraz sesje kobiece właśnie takie były naturalne bez udawania. Bardzo ciężko sprawić aby kobieta, która pierwszy raz staje przed obiektywem i ma być sama ze sobą i ze swoją kobiecością czuła się nieskrępowana. Dlatego też zazwyczaj proponuje, aby sesje odbywały się w zaciszu domowej sypialni, w znajomym otoczeniu. Zakres sesji zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, najważniejsze, abyś to Ty czuła się swobodnie i zmysłowo ( jeśli tego chcesz).

Odpowiadając na kolejne pytanie: nie fotografuje aktów. Nie jest to moja stylistyka ani nie czuje się z tym dobrze, także proszę googlować innego fotografa.

Wolę, kiedy zdjęcia owiane są nutą tajemniczości, kiedy nie wszystko oczywiste. Takie zdjęcia zostają w pamięci na dłużej….

” Czy sesje można komuś podarować ?” Tak, można! Proszę o kontakt, przygotuje voucher na Sesję buduarową dla konkretnej osoby.

Dodatkowo w ramach sesji buduarowej wykonuje również zdjęcia typowo portretowe.

„Publikacja zdjęć w internecie?”  Tak, ale tylko i wyłącznie za Twoją zgodą.

„W co się ubrać?” Odwieczny dylemat … Ubrania to tylko dodatek, masz się czuć swobodnie. Masz być ubrana, a nie przebrana.

Sesja buduarowa jest dla Ciebie, podczas niej masz się czuć wyjątkowo, tylko wtedy będziesz zadowolona z efektu końcowego!

Jeśli jesteś zainteresowana, masz pytania, zapraszam do kontaktu 🙂

 

aga Sesja buduarowa   Agnieszka      lanuka studio kreatywne sesja buduarowa aga Sesja buduarowa   Agnieszka aga3 Sesja buduarowa   Agnieszka aga4 Sesja buduarowa   Agnieszka aga5 Sesja buduarowa   Agnieszka aga6 Sesja buduarowa   Agnieszka aga7 Sesja buduarowa   Agnieszka

Share post:

  • /

Comment ( 1 )

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *